Руслан Чагаєв переміг Керстона Мансвелла

Колишній чемпіон світу за версією WBA в надважкій вазі Руслан Чагаєв (28-2-1, 17 КО) здобув переконливу перемогу над боксером з Трінідаду і Тобаго Керстоном Мансвеллом (22-4, 17 КО).

З самого початку бою Чагаєв заволодів перевагою, яка наростала з кожним наступним раундом. Руслан нерідко діставав голову свого суперника лівими прямими та боковими, кілька разів поставивши Мансвелла на межу нокдауну. Але коли до закінчення бою залишалось менше однієї хвилини, здавалося, що Мансвеллу все-таки вдасться спокійно достояти до фінального гонгу.

Але іншої думки на це був Чагаєв, який звалив Мансвелла в нокдаун двома правими хуками за півхвилини до закінчення бою. Нокдаун був важким, але Мансвелл все ж зумів протриматись до кінця бою. Сумнівів у перемозі узбецького боксера не було ні в кого – ні в глядачів, ні в суддів, ні в самих боксерів. Тому оголошення результату – перемоги Чагаєва одноголосним рішенням суддів – стало лише формальністю.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.