Боббі Чез: Скажемо прямо – Віталій побив Льюіса

Колишній чемпіон світу в двох вагових категоріях Боббі Чез (44-8, 28 КО), який, до слова, входить в 2% американців з найвищим IQ, в інтерв’ю Boxingtalk.com розповів, як би, на його думку, завершились бої найкращих супертяжів сьогодення – братів Кличків – з найкращими супертяжами попередніх епох – Мухамедом Алі та Ленноксом Льюісом, якби кожен з боксерів на момент їхнього бою знаходився в найкращій формі.

“Алі нокаутував би Володимира, – вважає Чез, – Володимир погано тримає удар, і Алі був би занадто швидким для нього. Перевага Володимира в вазі могла б стати проблемою для Алі, але Володимиру було б дуже важко влучити по ньому і подолати різницю в швидкості. Бій Віталія проти Алі був би цікавішим. Цей поєдинок, скоріш за все, пройшов би всю дистанцію, і кожен з них мав би шанси на перемогу. На стороні Алів були б переваги в швидкості та рефлексах, але сила та розміри Віталія могли б створити проблеми Мухамеду. Це був би фантастичний бій, набагато кращий, ніж бій Алі з Володимиром”.

А от Леннокс Льюіс, на думку Чеза, значно поступається Алі в класі.

“Віталій бив Льюіса, поки бій не зупинили, – каже Чез, – він був попереду, і навіть розсічення, через яке зупинили цей бій, було спричинене ударом головою. На повторі видно, що це був удар головою. Це було абсолютно несправедливе рішення – Льюіса побили. Скажемо прямо – Віталій побив його. А от бій Володимира з Льюісом закінчився б тоді, коли хтось би з них чисто влучив, адже жоден з них не вміє тримати удар”.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.