Менеджер Хея: Мормек – зношений напівважковаговик

Менеджер та тренер Девіда Хея Адам Бут вчергове розкритикував братів Кличків. Дісталося українським чемпіонам від Бута і за їх стиль ведення переговорів, і за вибір суперників.

“Зараз все в їх руках, – сказав Бут в інтерв’ю Boxingscene.com, – наскільки я знаю, всі питання вже було узгоджено в усній формі, однак потім Віталій вийшов і сказав, що сторони знаходяться ще дуже далеко від підписання контракту. Я не розумію, для чого він це зробив. Невже для того, щоб просто використати ім’я Девіда? Поки ми не підпишемо контракт, я не приділятиму всьому цьому великої уваги. Вони, можливо, скажуть це ж саме й про нас, але саме з ними переговори вести найскладніше”.

Але Бут відкритий до перемовин з Кличками і в майбутньому, адже він абсолютно не сумнівається в тому, що українці виграють свої наступні бої.

“Віталію ще треба буде пройти Чісору, але в нього не виникне жодних труднощів у цьому бою, – вважає Бут, – те ж саме можна сказати й про Володимира з Мормеком. Хей нокаутував Мормека в сьомому раунді, і найкращі роки Мормека вже на момент бою з Девідом залишились позаду. Зараз же він взагалі зношений напівтяж, який постарів ще кілька років тому. Клички значно вищі і важчі за своїх суперників, і хочуть, щоб при цьому їх називали видатними боксерами. Я на це не купуюсь”.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.