Тедді Атлас: Я думав, що Повєткін не зможе перемогти Володимира Кличка

Американський тренер Тедді Атлас в інтерв’ю Boxingscene.com розповів про причини припинення співпраці з росіянином Олександром Повєткіним, а також згадав епізод з відмовою Повєткіна від бою з Володимиром Кличком в липні 2010 року.

“Я думав, що Повєткін не зможе перемогти Володимира, – зізнається Атлас, – він був не готовий. Я відчував, що він може стати кращим. Я сподівався, що тоді в нього зявиться шанс на перемогу в бою з Володимиром. А тоді він був неготовим не тільки технічно чи фізично, але й ментально.  Найважливіше, що я поговорив з ним про це,  і він погодився. Він сказав: “Мені потрібно більше часу”. І тоді я відчув, що маю прийняти рішення. Я знав, що багатьом воно не сподобається”.

“Зауерланд хотів, щоб Повєткін приїхав на перс-конференцію з Володимиром, але Олександр сказав: “Ні, якщо Тедді Атлас скаже мені не летіти – я не полечу”. Цей епізод назавжди зіпсував наші відносини з Зауерландом. Тому що разом зі своїм сином вони отримали б 40% від двомільйонного гонорару Повєткіна – а це 800 тисяч доларів”.

Чому ж тоді Тедді Атлас вирішив припинити роботу з Повєткіним, хоча ще зовсім нещодавно так сильно піклувався про свого бійця?

“Вони (Повєткін та його люди) повинні були приїхати в Америку, але сказали, що в них проблеми з візами, – каже Атлас, – спочатку я їм повірив, але потім зрозумів, що ніяких проблем насправді немає, вони просто не хочуть приїжджати і все. Я розчарувався в Повєткіні. Я виконав свої зобов’язання, а він свої – ні”.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.