Хопкінс: Хай Буте піднімається в напівважку вагу

Чемпіон світу за версією WBC в напівважкій вазі Бернард Хопкінс (52-5-2, 32 КО) і досі головною своєю ціллю називає бій з чемпіоном світу за версією IBF в другій середній вазі Лучіаном Буте (30-0, 24 КО). Але для цього бою Бернард не збирається спускатися в другу середню, або ж навіть проміжну вагову категорію.

“Я більше не буду спускатися в вазі для бою з будь-яким суперником, – сказав Хопкінс в інтерв’ю On The Ropes Radio, – я робив це для боїв з Келлі Павліком та Вінкі Райтом, але зараз я вже занадто старий для цього. За три роки мені буде 50. Крім того, боксери другої середньої ваги насправді важать не 76,2 кг. Буте показує таку вагу тільки під час процедури зважування. Між боями він важить близько 85 кг, тож перейти в напівважку вагу для нього буде нескладно”.

Відзначимо, що за останньою інформацією канадських та британських ЗМІ, боси телеканалу Showtime, який володіє правами на показ боїв Буте, відмовились від ідеї зустрічі Лучіана з британцем Карлом Фрочем, наполягаючи на організації поєдинку Буте – Хопкінс.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.