Ляхович хоче зустрітися з Арреолою

Білоруський супертяж Сергій Ляхович (25-4, 16 КО), який 21 січня мав зустрітися з американцем Едді Чемберсом, прокоментував відмову Чемберса від бою, а також розповів, з ким би він хотів провести свій наступний бій.

“Чемберс знав про свою травму ще тиждень тому, але не сказав нам жодного слова, – каже Ляхович, – якби він відмовився від бою тиждень тому, ми, можливо, й підшукали б йому заміну, а знайти гідного суперника за сім днів до бою було дуже важко”.

“Я не хочу більше мати справи з Едді Чемберсом, – продовжує Сергій, – тепер я хочу битися з Крісом Арреолою. Думаю, він чекає на грошовий бій з кимось з Кличків, б’ючись лише з джорніменами. Він повинен зустрітись з серйозним суперником. Я кидаю йому виклик, і я впевнений, що перемога над Арреолою виведе мене на титульний бій”.

Нагадаємо, що наступний бій Кріса Арреоли заплановано на 18 лютого, і суперника йому поки що не підібрали. Тож цілком можливо, що саме Сергій Ляхович стане наступним опонентом Кріса Арреоли.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.