Віталій – Чісорі: Я нокаутую тебе максимум за шість раундів

Чемпіон світу за версією WBC в надважкій вазі Віталій Кличко (43-2, 40 КО) та його майбутній суперник Дерек Чісора (15-2, 9 КО) зустрілись в ефірі англійського телеканалу BoxNation, який транслюватиме їх поєдинок 18 лютого на Велику Британію.

“Зараз найкращий час для мене надерти твій зад, перед тим, як ти станеш президентом України, тому що я знаю, що ти зараз намагаєшся стати президентом, – продемонстрував Чісора глибоке знання політичної ситуації в Україні, – що ти говоритимеш, коли я тебе нокаутую?”

“Я вже сказав тобі – я нокаутую тебе”, – відповів Віталій.

“В якому раунді?”, – перебив його Дерек.

“Важко сказати”, – відповів Віталій.

“А я кажу тобі – я нокаутую тебе у восьмому раунді”, – сказав Чісора.

“Добре, – сказав Віталій, – в першому раунді я придивлятимусь до твоїх слабких сторін, другий піде на розігрів, в третьому я проведу кілька заготовлених комбінацій, а в четвертому чи п’ятому, максимум – в шостому – я нокаутую тебе”.

Взагалі дискусія між Віталієм та Дереком була дуже цікавою і веселою, обидва боксери продемонстрували відмінне почуття гумору і випромінювали впевненість в своїх силах. А повне відео цієї зустрічі Віталія Кличка та Дерека Чісори (англійською мовою) ви можете переглянути ТУТ.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.