Девід Прайс: Багато боксерів чекають, поки Клички постаріють або підуть з боксу

Перспективний англійський супертяж Девід Прайс (11-0, 9 КО) в інтерв’ю Boxrec.com розповів про те, як йде його підготовка до бою з Джоном МакДермоттом (26-7, 17 КО), який відбудеться 21 січня, а також поділився своїми думками стосовно нинішнього стану надважкої ваги.

“Підготовка до бою з МакДермоттом йде добре, – каже Прайс, – щойно я закінчив спаринг з Дереком Чісорою, і кращої спаринг-партнера для підготовки до МакДермотта не знайти, тому що вони боксують в схожому стилі, але Чісора сильніший за МакДермотта”.

“В цьому році я планую стати чемпіоном Великої Британії і, можливо, позмагатися за титул чемпіона Європи, – продовжує Прайс, – мені всього 28 років – і це зовсім не вік для супертяжа”.

“Брати Клички взяли повний контроль над дивізіоном в свої руки, – оцінює сучасний стан надважкої ваги Прайс, – багато людей підходять до мене на вулиці і кажуть, що вершина відкрита для нових бійців, але насправді це не так, тому що Клички домінують роками. За ними є багато хороших боксерів – Повєткін, Пулєв, Хеленіус, Чісора, Ф’юрі, Мітчелл і я. Коли Клички підуть – хоча не думаю, що це станеться найближчим часом – конкуренція загостриться. Люди кажуть, що надважка вага нудна, але насправді це не так. Є багато талановитих боксерів, але їм не вистачає досвіду, щоб на рівних змагатися з Кличками, тож вони чекають, поки брати постаріють чи взагалі підуть з боксу”.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.