Пак’яо вибрав Котто?

Схоже, Менні Пак’яо вже визначився зі своїм наступним суперником на випадок, якщо домовитись з Флойдом Мейвезером про бій у травні не вдасться (а вірогідність цього з кожним днем здається все меншою й меншою). Промоутер Пак’яо Боб Арум заявив, що процес вибору наступного суперника філіппінця з поміж кандидатур Хуана Мануеля Маркеса, Мігеля Котто, Тімоті Бредлі та Ламонта Пітерсона зайняв всього 30 хвилин, але назвати остаточний вибір Пак’яо відмовився. Сам Менні також не робив заяв з цього приводу, однак його дружина Джінкі вже встигла заявити виданню Philippine Star, що Пак’яо вибрав Мігеля Котто.

Побічно цю інформацію підтверджує й той факт, що у випадку, якщо бою з Мейвезером у травні не буде, наступний бій Пак’яо, за словами Арума, відбудеться 9 червня – тобто, якраз в день національного свята співвітчизників Котто – пуерторіканців.

Нагадаємо, що Менні Пак’яо  та Мігель Котто вже зустрічалися у рингу в листопаді 2009 року, і тоді перемогу технічним нокаутом в 12-му раунді здобув Пак’яо.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.