Віталій Кличко: З Хеєм готовий боксувати навіть в Антарктиді

Чемпіон світу за версією WBC в надважкій вазі Віталій Кличко (43-2, 40 КО) перший етап підготовки до бою з британцем Дереком Чісорою (15-2, 9 КО) проводить Києві, де тренується під керівництвом свого незмінного тренера Фріца Здунека. У бесіді з коресподентом газети “Сегодня” український чемпіон розповів про те, скільки часу в нього забирає політика і на якій стадії перебувають переговори зі ще одним британцем – Девідом Хеєм (25-2, 23 КО).

“Я на політиці зосереджений завжди, заняття спортом не заважають, навіть допомагають, – сказав Віталій, – О сьомій ранку у мене тренування. О 9:00 – сніданок, о 10:00 я вже в офісі. Ось до нашого інтерв’ю я провів інтенсивне тренування з 12 раундів, ввечері буде друге. На заняття спортом я виділяю три години на день і чудово себе почуваю. Решту часу займає політика”.

“Ми ще дуже далекі від укладення контракту, але, сподіваюся, мені вдасться витягнути цього базіку в ринг і по-справжньому надерти йому дупу, – каже Віталій про Девіда Хея, – Спочатку йому щось одне не подобається – ми міняємо, потім інше. Обговорюємо час, місце, фінансову складову. Головне, що Хей сказав: боксувати в Україна не поїду! А я готовий з ним зустрітися де завгодно, хоч в Антарктиді. Повертаючись до вашого питання про можливу дату бою – він може відбутися не тільки влітку, а й на початку вересня”.

“На тренуваннях я показую такі результати, що тренер Фріц Здунек каже мені: ти можеш боксувати до 60! Але спортивна кар’єра не вічна, думаю, я закінчу її найближчим часом, – відповів Кличко-старший на питання про те, чи планує він боксувати в 2013-му, – Скажу так: можу закінчити кар’єру в будь-який момент”.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.