Абдусаламов проведе два бої за півтора місяці

Перспективний російський супертяж Магомед Абдусаламов (12-0, 12 КО), який з 1 жовтня по 20 листопада минулого року провів три поєдинки, після невеликої паузи знову повертається у ринг і збирається бути не менш активним.

Як повідомляє BoxRec, в Абдусаламова вже намічено  два поєдинки – 3 лютого він зустрінеться з кубинцем Педро Родрігесом (8-0, 6 КО), а 17 березня – з бразильцем Рафаелем Зумбано (31-4-1, 24 КО).

Відзначимо, що незважаючи на солідний, на перший погляд, рекорд, Зумбано зовсім не можна назвати хорошим боксером – в списку його перемог немає жодного відомого широкому загалу імені, а найсильніших з переможеyих ним суперників з натяжкою можна занести до розряду джорніменів.

Набагато більш серйозним випробуванням для Абдусаламова стане бій з Педро Родрігесом, який хоч і не є дуже габаритним супертяжем (останнім часом він набрав багато ваги, але починав з першої важкої), але володіє достатньо потужним ударом і пройшов знамениту кубинську любительську школу.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.