Шеннон Бріггс “наїхав” на журналіста

Через день після того, як американський журналіст Джонні Вокер опублікував статтю про колишнього чемпіона світу в надважкій вазі Шеннона Бріггса (51-6-1, 45 КО), він отримав гнівного листа від боксера на свою електоронну скриньку.

І хоча стаття зовсім не містила ніяких образ чи висміювань на адресу Бріггса, Шеннон дуже агресивно сприйняв деякі її моменти. Найбільше Бріггса розлютило припущення Вокера про те, що після свого повернення на ринг, яке заплановане на березень, Шеннон битиметься з “мішками”, використовуючи своє популярне ім’я для залучення якомога більшої кількості глядачів на вечори боксу, які організовуватиме новий бізнес-партнер Бріггса – компанія “Acquinity Sports”.

“Щодо боїв з “мішками”, будь ласка, не пиши про те, що ти не міг би сказати людині в обличчя. Запам’ятай мої слова: твоїй писанині і твоєму довгому язику дуже скоро може настати кінець”, – написав журналістові Бріггс.

Ось так. Коротко і ясно.

“У листі-відповіді я запевнив Шеннона, що абсолютно нічого не маю проти нього особисто, але сказав, що готовий повторити все, написане мною, йому в обличчя – я просто не розумію, що його так розлютило”, – каже Вокер.

“Я можу зробити лише один висновок з такої поведінки Бріггса, – продовжує журналіст, – фізичні травми, отримані ним в бою з Віталієм Кличком, можливо, й загоїлись, але психічні залишились. Він просто був занадто сміливим в тому бою – на шкоду самому собі – і в результаті зазнав одного з найбільших побиттів, які я бачив останнім часом. Тому я не можу звинувачувати його за таку різку реакцію на мої слова”.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.