Чонсі Веллівер: Ми ведемо перемовини про бій з Одланьєром Солісом

Американський супертяж Чонсі Веллівер (51-5-5, 19 КО), який займає шосту сходинку рейтингу WBC хоче взяти реванш у кубинця Одланьєра Соліса (17-1, 12 КО), якому він поступився технічним нокаутом в дев’ятому раунді у жовтні 2008 року.

“Справжня моя кар’єра почалась після бою з Солісом – саме тоді я зрозумів, що можу битися, – сказав Веллівер в інтерв’ю 8countnews.com, – і я став значно кращим з тих пір – я нарешті почав працювати з тренером, я скинув 23 кг зайвої ваги і зараз можу з легкістю пройти 12 раундів”.

“Ми намагаємось організувати бій-реванш з Солісом, – продовжує Чонсі, – нічого ще не вирішено, але перемовини ведуться”.

Але якщо Веллівер з Солісом таки домовляться про бій, очікувати того, що він відбудеться найближчим часом, не варто. Чому? По-перше, у Веллівера вже заплановано поєдинок з ганійцем Мойойо Менса (21-8-1, 9 КО) на 21 січня, а по-друге, Соліс ще не провів жодного поєдинку з часів поразки нокаутом в першому раунді від Віталія Кличка, де він серйозно травмував коліно. Навряд чи після такої складної травми Соліс одразу вийде на бій з суперником рівня Чонсі Веллівера, бо що б там хто не говорив про Чонсі, але останнім часом він значно додав.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.