Томаш Адамек: Я ніколи не битимусь заради грошей

Колишній чемпіон світу в двох вагових категоріях Томаш Адамек (44-2, 28 КО) і в майбутньому ставитиме перед собою лише найвищі цілі. Про це польський боксер заявив в інтерв’ю Fightnews.com.

“10 вересня зі мною не сталося нічого страшного, – каже Адамек, – я чудово почуваюсь, як фізично, так і ментально. Я з тих, кого поразки лише загартовують. Людям, які сумніваються в мені, варто подивитись на те, як склалась моя кар’єра після поразки від Чеда Доусона – тоді скептики казали, що я вже ніколи нічого не досягну. За наступні чотири роки я не програв жодного бою, став чемпіоном світу в першій важкій вазі і досяг статусу офіційного претендента за версією WBC в надважкій вазі. І цього разу зі мною все буде добре”.

“Я хочу дещо сказати людям, які думають, що після поразки від Віталія Кличка я битимусь лише заради грошей, – продовжує Адамек, – люди, які так думають, зовсім не знають мене. Якщо ти виходиш на ринг тільки заради грошей – ти програєш. А для мене головне – перемога, і це ніколи не зміниться”.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.