Кравець, Єфимович та Кіладзе здобули перемоги в Донецьку

Вчора в Донецьку відбувся черговий турнір з професійного боксу організований промоутерською компанією “Union Boxing Promotions”. Центральним боєм вечора став поєдинок, в якому грузинський боксер першої важкої ваги Яго Кіладзе (18-0, 12 КО) дуже впевнено розібрався з угорцем Йожефом Нагі (26-11, 15 КО), перемігши його технічним нокаутом в другому раунді.

Також в рамках цього вечора провели свої чергові бої непівлегковаговик Олег Єфимович (21-2, 11 КО), який переміг узбека Фархода Оріпова (10-8-1, 5 КО) одноголосним рішенням суддів, та легковаговик Андрій Кудрявцев (38-9, 17 КО), який нокаутував у другому раунді угорця Арпада Васса (6-2, 5 КО).

Повернувся на ринг після поразки технічним нокаутом в першому раунді від колумбійця Ігнасіо Мендози й український боксер першої напівсередньої ваги Володимир Кравець (25-1, 15 КО) – він у десятираундовому поєдинку переміг одноголосним рішенням суддів латвійця Євгєнійса Кіріловса (9-13-1, 7 КО).

Ну а найкращим боєм вечоа, безумовно, стала “війна”, яку влаштували на рингу українець Артем Редько (20-2-2, 11 КО) та росіянин Сергій Бєлошапкін (10–7-1, 3 КО). В цьому дуже видовищному поєдинку Редько двічі опинявся в нокдауні (в 3-му та 6-му раундах), але й сам двічі зумів відправити свого суперника на настил рингу в п’ятому раунді (насправді, тричі, але третій нокдаун рефері чомусь не зарахував). У підсумку судді так і не змогли визначити переможця цього бою, віддавши нічию.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.