Чемберс: Якщо Ляховича нокаутував Харріс, то зі мною в нього будуть великі проблеми

Американський супертяж Едді Чемберс (36-2, 18 КО) болісно сприйняв заяву свого майбутнього суперника Сергія Ляховича (25-4, 16 КО) про те, що в нього вже було чоловік 50 суперників рівня Чемберса.

“Він дійсно це сказав? Я не люблю лізти в словесну перепалку перед боєм, але це було дуже неповажно з його сторони, – сказав Чемберс в інтерв’ю Fightsaga.com, – я очікував від нього кращого. Він колишній чемпіон світу і мужній хлопець, але якщо його нокаутував Моріс Харріс – не просто побив, а нокаутував – то в нього будуть дуже великі проблеми в поєдинку зі мною”.

“Я завжди вважав Харріса недоціненим бійцем, який так і не зміг використати свій потенціал, – продовжує Едді, – але на момент бою з Ляховичем у нього було вже 12 поразок. Якщо в Сергія виникли такі велики проблеми зі швидкістю та рухливістю Харріса, то він буде просто спантеличений моєю швидкістю і майстерністю”.

“Сподіваюсь, що він дійсно думає, що я не створю для нього жодних проблем, – каже Чемберс, – адже в такому випадку він буде просто шокований під час бою”.

Нагадаємо, що бій Едді Чемберс – Сергій Ляхович відбудеться 21 січня в Філадельфії.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.