Сет Мітчелл: Клички – справжні чемпіони, Повєткін – “паперовий”

Американського супертяжа Сета Мітчелла (24-0-1, 18 КО) часто називають головною надію Америки в надважкій вазі. Він дуже сильний фізично, володіє потужним ударом і дуже хорошим джебом. Сет пізно почав займатись боксом, але він дуже швидко учиться, і з кожним боєм його прогрес стає все помітнішим. Дев’ять останніх боїв Мітчелл виграв нокаутом, а в останньому своєму поєдинку здобув найвагомішу, на сьогоднішній день, свою перемогу, зупинивши досвідченого Тімура Ібрагімова у другому раунді.

В інтерв’ю нашому американському колезі Бену Хендерсону з Doghouse Boxing Сет Мітчелл поділився своїми думками стосовно нинішнього стану надважкої ваги та розповів, коли збирається провести свій наступний бій.

Ти закінчив рік перемогою технічним нокаутом у другому раунді над міцним Тімуром Ібрагімовим. Це був один з найбільших тестів в твоїй кар’єрі, і ти його з легкістю пройшов. Як ти вважаєш, що ця перемога показала боксерському світові про тебе?

Багато людей вважали, що я хочу стрибнути вище голови, що я значно поступаюсь йому в класі. І якщо ця перемога не змінила їх думку про мене повністю, то вона хоча б привідкрила їм очі. Можливо, тепер ці люди подумають, що їм треба ближче придивитися до Сета Мітчелла.

Багато людей розчаровані тим, що в Америці не було хороших супертяжів останнім часом. Нема жодного американського супертяжа, який би виділявся над рештою.  Здається, ти потихеньку пробиваєшся нагору, але чи вважаєш ти себе відповіддю на проблеми надважкої ваги Америки?

Я вірю в себе, і в те, що в мене є всі дані, щоб стати чемпіоном світу. Не хочу здаватись занадто самовпевненим або зарозумілим, але я відчуваю, що в мене є все, щоб стати чемпіоном світу, і я вірю в те, що я ним стану.

На яке місце ти поставив би себе серед діючих супертяжів?

Всі зараз тягнуться за Кличками, і я вже зараз можу на рівних боксувати з будь-ким, крім братів. Я нікого не боюсь, і якщо бій буде правильним ходом з точки зору бізнесу, то я готовий вже зараз вийти проти найкращих супертяжів світу, і відчуваю, що добре проявив би себе в такому бою.

Брати Клички володіють всіма поясами, хоча WBA також визнає чемпіоном  крім Володимира Кличка ще й Олександра Повєткіна. Чи не вважаєш ти, що всі ці “регулярні”, “супер”, “срібні” титули шкодять боксу?

Так, звичайно, але до певної міри, тому що всі знають, що справжніми чемпіонами є брати Клички. Що стосується Повєткіна, то він теж чемпіон, але лише на папері – ніхто не вважає його справжнім чемпіоном через те, що він не бився з Кличками.

Ріддік Бауї знову говорить про повернення, Хасим Рахман та Шеннон Бріггс також хочуть повернути собі колишню славу. Що ти можеш сказати про вікових боксерів, які все ще виступають? Адже, знаєш, вони можуть отримати титульний бій швидше, ніж молоді бійці тільки через те, що вони вже колись були чемпіонами.

Я не можу говорити за них, але, здається, що є люди, для яких завершення кар’єри не складає особливих проблем, а є ті, кому дуже важко піти з боксу. Деякі з них програють багато боїв і зазнають побиття на рингу. Думаю, їм краще було б піти з боксу, щоб зберегти своє здоров’я, хоча тільки вони можуть сказати, що їх тримає на рингу – фінансові чи емоційні фактори. Я ж бажаю їм здоров’я і всього найкращого.

Які твої цілі на 2012 рік?

Ви побачите мене у рингу десь у березні.  Ми ще не  обговорювали імена потенційних суперників, але за тиждень-два ми з моєю командою сядемо і обговоримо це питання. Але можна з упевненістю сказати, що моїм наступним суперником буде боксер з іменем, відомим у всьому світі.

Щось хочеш сказати наостанок?

По-перше, я хочу побажати всім щастя у новому році – сім’ї, друзям, фанам і ненависникам. Я хочу побажати їм всього найкращого.  Я сподіваюсь на великі справи у 2012-му, розраховую на бої з усе сильнішими й відомішими суперниками. Моліться за мене, і я молитимусь за вас.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.