Леймон Брюстер: Перемогти Володимира буде важко будь-кому

Колишній чемпіон світу за версією WBO в надважкій вазі Леймон Брюстер (35-6, 30 КО), який в 2004-му році переміг Володимира Кличка технічним нокаутом в п’ятому раунді, в інтерв’ю Eastsideboxing.com розповів, як йому вдалося перемогти українця, а також дав кілька порад наступному супернику Володимира Жану Марку Мормеку.

“Готуючись до бою з Володимиром, я дуже багато працював над витривалістю, – каже Брюстер, – моєю ціллю було перевести бій в пізні раунди. Я знав, що Володимир не дуже сильний ментально, він не може протистояти натиску. При кожному зближенні в бою з ним я намагався бити по корпусу, і це відбирало в нього сили. Я змушував його викидати удари, коли він не хотів цього робити. Я змушував його клінчувати проти його волі. Якщо ви даєте йому боксувати в зручному для нього ритмі, він вас просто поб’є”.

“Я великий фан Жана Марка Мормека, – продовжує Брюстер, – чимось він мені нагадує Марвіна Хаглера. Але перемогти Володимира буде важко будь-кому, тому що зараз він знаходиться в розквіті своїх сил. Думаю, Мормек має застосувати в бою з Володимиром таку ж тактику, як і я. Йому треба постійно тиснути, зрізати кути, працювати по корпусу. Якщо він зможе вистояти в ранніх раундах, то ближче до кінця двобою слабкі сторони Володимира стануть більш помітними”.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.