Пітерсон: Мій пріоритет – бій з Пак’яо

Чемпіон світу за версіями IBF та WBA в першій напівсередній вазі Ламонт Пітерсон (30-1-1, 15 КО) в інтерв’ю Washington Post заявив, що бій-реванш з британцем Аміром Ханом не є для нього пріоритетом.

“Я вже втомився від усіх цих висловлювань Хана, – каже Пітерсон, – він просто даремно розтрачає свою енергію. Зараз це все дійшло до такої точки, що мені просто хочеться сказати: “Забудь про це”. Знаю, що скоро буде розглядатися питання про наш повторний поєдинок, але мені все одно, яке рішення буде прийнято. Я не збираюсь плакати – я задоволений тим, як я провів бій, і впевнений в тому, що виграв його”.

“Зараз моїм пріоритетом є бій з Пак’яо, – продовжує Пітерсон, – ти йдеш  в бокс, щоб стати найкращим у своїй вазі, а потім намагаєшся стати найкращим боксером світу, незалежно від вагової категорії. Пак’яо – один з найкращих боксерів світу, і бій з ним став би справжнім викликом для мене”.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.