Арреола проведе свій наступний бій 18 лютого

Американський супертяж Кріс Арреола (34-2, 29 КО) проведе свій наступний бій 18 лютого. Про це в інтерв’ю Fighthype.com повідомив тренер Арреоли Генрі Рамірес.

“18 лютого Кріс битиметься в одному турнірі з Полом Вільямсом, і обидва ці бої транслюватиме телеканал “Showtime”, – каже Рамірес, – Арреола вже розпочав підготовку до цього бою, а з наступного тижня почнуться спаринги. Цього разу суперник у Кріса буде дуже серйозний – це буде хлопець, який зможе дати йому справжній бій”.

“Нас критикували за рівень опозиції Кріса в минулому році, – продовжує Рамірес, – але наша ціль в минулому році була проста – взяти його вагу під контроль. Ми це зробили, і він провів 5 боїв. Люди кажуть: “Він бився з середняками”. Це дійсно так, але треба розуміти й економічну складову – неможливо організувати бій з боксером першої десятки рейтингу без телебачення, або навіть якщо його транслюватиме телеканал ESPN. Але зараз Кріс битиметься на телеканалі “Showtime” з серйозним суперником, і після цього, ми сподіваємось, він вийде на бій з Володимиром Кличком”.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.