Димитренко може піти з “Юніверсума”

Колишній чемпіон Європи в надважкій вазі Олександр Димитренко (32-1, 21 КО) в інтерв’ю Boxingscene.com звинуватив свого промоутера Вальдемара Клюха в непрофесіоналізмі та не виключив можливості переходу до іншої промоутерської компанії.

“В листопаді всі боксери та тренери, які знаходяться на контракті у “Юніверсума”, мали зустріч з нашим промоутером Вальдемаром Клюхом, – каже Димитренко, – і там я сказав йому все, що мене турбує, але він лише намагався знайти відмовки. Два тижні тому він взагалі сказав, що не знає, як розшифровуються акроніми WBC, IBF, WBO та WBA, і після цього мені стало страшно, адже це значить, що він зовсім не розбирається в боксі. Я професіонал і хочу працювати з професіоналами. Клюх мав достатньо часу, щоб показати, чого він вартий в цьому бізнесі. Пройшло вже півроку, а жодну зі своїх обіцянок він так і не виконав”.

“Мій контракт з “Юніверсумом” закінчується через місяць, – продовжує Димитренко, – і якщо нічого не зміниться, я буду відкритий до нових пропозицій. Моя ціль залишається незмінною – стати чемпіоном світу, і я зроблю все, щоб досягнути її. Мені тільки 29 років, і мої найкращі роки ще попереду. З хорошою командою і сильним промоутером я досягну своїх цілей”.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.