Девід Родрігес дивом залишився живим після атаки невідомих осіб

Американський супертяж Девід Родрігес (36-0, 34 КО) дивом уник небезпечних для життя ушкоджень під час атаки невідомих осіб в місті Скоттсдейл, штат Арізона. Напад на боксера відбувся під час його перебування поблизу однієї з місцевих піцерій. Боксер та один з його друзів зазнали ножових поранень з боку групи невідомих осіб. Товаришеві Родрігеса було пошкоджено руку, а сам боксер отримав значно серйозніше ушкодження – велику рану обличчя від вуха до підборіддя. На щастя, зловмисники не зачепили життєво важливих кровоносних судин, хоча Родрігес втратив дуже багато крові.

“Це було якесь божевілля, – сказав Родрігеса, який зараз відновлюється від пережитого шоку, – я був зі своїми друзями неподалік місцевої піцерії, і група з шести осіб атакувала мене. Лікарі наклали понад 100 швів на моє обличчя. Нападники намагались перерізати мені яремну вену. Лікарі кажуть, що вони промахнулись всього на півдюйма”.

“Я хочу, щоб люди знали, що зі мною все гаразд, – каже Родрігес, – хоча я був просто шокований тим, що сталося. Я знаю, що мені дуже пощастило. Рана дуже глибока, вона пройшла крізь весь мій жувальний м’яз, і зараз в мене шрам від вуха до нижньої щелепи, але я щасливий, що просто залишився живим”.

“Це було якесь божевілля, – продовжує боксер, – це сталося в спокійному районі. Я не знаю нападників, ніколи раніше їх не бачив. Не було ніякої сварки, на мене просто накинулись з ножем і підрізали. Я думав, що не виживу, побачивши всю цю кров навколо мене. Я втратив свідомість у машині швидкої допомоги і прийшов до тями лише після операції. Наступного дня я не міг говорити, моє обличчя нагадувало гарбуз. Але я просто щасливий, що залишився живим”.

“Я ще раз хочу запевнити всіх, що зі мною все добре, – каже Родрігес, – я повернуся в зал, як тільки зможу, але зараз мені треба трохи відпочити”.

Нагадаємо, що наступний бій Девіда Родрігеса був запланований на 24 березня. Поки що не повідомляється, чи зможе боксер відновитися до початку тренувального табору, чи бій доведеться перенести.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.