Джермейн Тейлор переміг Джессі Ніклоу

Колишній абсолютний чемпіон світу в середній вазі Джермейн Тейлор повернувся на ринг після дворічної перерви. В своєму першому за останні 26 місяців поєдинку Тейлор (29-4-1, 18 КО) переміг дуже посереднього боксера Джессі Ніклоу (22-3-3, 8 КО) технічним нокаутом у восьмому раунді. 

Протягом всього бою Тейлор володів перевагою, але сказати, що боксував він добре, не можна – від того Тейлора, який бився з Бернардом Хопкінсом та Вінкі Райтом, не залишилося й сліду. Проте й такого Джермейна вистачило на те, щоб зупинити дуже обмеженого джорнімена Джессі Ніклоу, який, крім всього іншого, ще й значно поступався йому у розмірах. Поєдинок було зупинено у восьмому раунді після чергового точного удару правою Тейлора, який потряс Ніклоу. 

Що ж, перемога перемогою, але з таким боксом Тейлору нічого не світить – важко навіть уявити, що він міг би протиставити провідним боксерам середньої та другої середньої ваги.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.