Андрій Котельник: Моя кар’єра підходить до завершення

Колишній чемпіон світу за версією WBA в першій напівсередній вазі Андрій Котельник (31-4-1, 13 KO)  може провести останній бій в своїй кар’єрі у Львові.

“Цей рік підкреслив те, що моя кар’єра на завершенні, – сказав Котельник в інтерв’ю Galsports.com, – Бажання тренуватись є. Але, на жаль, старі травми даються взнаки. Тільки починаю тренуватись – то спина починає турбувати, то нога, то ще щось. Але щонайменше один бій я ще проведу. Або в Америці, або у Львові. Я вирішив, якщо більше не буде пропозицій щодо боїв в Америці, проведу останній бій у Львові”.

“Ясно, що цей бій не буде титульним, простий 10-раундовий, щоб завершити свою боксерську кар’єру, – продовжує Котельник, –  Прикро, що так. Можливості я свої знаю. Ще міг би довести, хто є справжнім чемпіоном світу. Але якщо немає менеджера, зацікавленого в тому, щоб я став чемпіоном світу, то нічого не вдієш. Я не на базарі і торгувати собою не буду. Я не збираюсь все те, чого досягнув протягом 25 років, просто так розмінювати, ставши спаринг-партнером для когось, чи боксером, за рахунок якого хтось буде піднімати свій рейтинг. Я багато чого в своєму житті досягнув. Для мене не гроші основне, а мій статус і мої титули”.

Нагадаємо, що Андрій Котельник не виходив у ринг з серпня 2010 року, коли він поступився дуже суперечливим рішенням суддів американцеві Девону Александеру.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.