Ден Гуссен вірить в перемогу Томпсона над Кличком

Ден Гуссен

Ден ГуссенПромоутер американського супертяжа Тоні Томпсона (36-2, 24 КО) Ден Гуссен впевнений, що його підопічний може перемогти Володимира Кличка у поєдинку, який відбудеться влітку наступного року.

“Тоні почав займатись боксом у віці 27 років, – каже Гуссен, – він ще не вимотаний, як інші боксери його віку. І він вже боксував з Кличком, тож з ментальної точки зору в цьому поєдинку для нього не буде нічого нового. Тоні розуміє, що йому треба робити. Він великий і сильний шульга. Якщо ви бачили його бій з Чеззом Візерспуном, ви повинні були помітити, наскільки сильний у нього удар. Я впевнений в тому, що він може перемогти Володимира Кличка”.

Нагадаємо, що в разі перемоги над Жаном Марком Мормеком у поєдинку, який відбудеться 3 березня, Володимир Кличко має обов’язково зустрітися з Тоні Томпсоном в своєму наступному бою. Очікується. що бій Кличко – Томпсон відбудеться в липні 2012 року.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.