Девід Родрігес проведе свій наступний бій 24 березня

Девід Родрігес

Девід РодрігесАмериканський супертяж Девід Родрігес (36-0, 34 КО) проведе свій наступний бій 24 березня в США. Суперник Родрігеса поки що не відомий, однак сам боксер сподівається, що йому нарешті підберуть більш-менш сильного опонента, адже майже всі суперники в його кар’єрі були “мішками”, а найбільшими його досягненнями є перемоги над джорніменами Робертом Девісом та Овеном Беком, кращі роки яких залишились далеко позаду.

За словами промоутера Родрігеса Зеферіно Раміреса, він веде перемовини з кількома американськими телеканалами, в тому числі з такими гігантами, як НВО та Showtime. Серед можливих суперників Родрігеса розглядаються кандидатури відомих ветеранів та боксерів другого ешалону надважкої ваги в Америці. Зокрема, команда Родрігеса запрпонувала телеканалу НВО транслювати бій Девіда з колишнім чемпіоном світу Семом Пітером, але керівництво НВО відмовилось від такої ідеї.

Зараз, за словами Зеферіно Раміреса, розглядаються кандидатури інших боксерів, і наступним суперником Родрігеса може стати хтось на кшталт Тревіса Кауфманна (22-1, 17 КО) або Тревіса Вокера (38-7-1, 30 КО), і цей бій, скоріш за все, транслюватиметься телеканалом Showtime в рамках програми ShoBox.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.