Кріс Маннікс: Джонса тримають на рингу його оточення та гроші

Рой Джонс

Рой ДжонсОдин з найавторитетніших спортивних журналістів Америки Кріс Маннікс розповів про причини, що змушують легендарного Роя Джонса, якому в січні виповниться 43 роки, залишатися у рингу.

“Джонс боксує через гроші, – каже Маннікс, – він дуже багато втратив їх за останні роки. В 1994 році Джонс підписав шестирічний контракт з НВО на суму 60 мільйонів доларів. Зараз це виглядає неймовірно, але в 2000-му Рой відмовився від 100-мільйонного контракту на 10 боїв, який йому пропонували боси НВО, сказавши, що він не збирається так довго виступати”.

“Джонс втратив дуже багато грошей, – продовжує Маннікс, – він втратив понад 10 мільйонів доларів на своєму музичному лейблі “Body Head Entertainment” і ще більше на невдалих інвестиціях в нерухомість”.

“Боляче дивитися на те, що Рой зовсім не нагадує себе колишнього, продовжуючи виступати на рингу, – каже Маннікс, – але ще більше мене хвилює те, що він ризикує отримати серйозну травму, особливо, якщо він знову підніметься в надважку вагу, як він неодноразово обіцяв. Багато друзів та знайомих Джонса намагалися відмовити його від продовження кар’єри, але найближче оточення Роя продовжує його переконувати, що він ще здатен на великі справи в боксі”.

 

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.