Тоні Томпсон: Володимир – видатний чемпіон, але я можу зупинити його

Тоні Томпсон

Тоні ТомпсонОфіційний претендент на титул IBF в надважкій вазі Тоні Томпсон (36-2, 24 КО) вважає, що йому вдасться взяти реванш у Володимира Кличка за поразку нокаутом, якої він зазнав у липні 2008 року.

“Володимир – видатний чемпіон, він завжди виконував свої зобов’язання по захисту титулів в боях проти офіційних претендентів, – каже Томпсон, – тому я цілком нормально віднісся до того, що IBF дозволила йому перед боєм зі мною зустрітися з Мормеком. Мормек не зможе створити йому жодних проблем – це просто розминочний бій для Володимира, і він його цілком заслужив, тому що бився з усіма найкращими боксерами світу. Після того, як Кличко розбереться з Мормеком, ми зустрінемось десь у липні”.

“Цього разу я буду готовий на 100%, – продовжує Томпсон, – при підготовці до першого бою в мене був порваний меніск, тому я не міг бігати, і мені не вистачило витривалості на весь бій. Зараз же я буду готовий пройти 12 важких раундів, і, можливо, навіть зупинити його”.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.