Проведенню бою Повєткін – Хук може завадити Рахман

Хасим Рахман

Хасим РахманОфіційний претендент за версією WBA в надважкій вазі Хасим Рахман не збирається поступатися своїм першочерговим правом зустрічі з “регулярним” чемпіоном WBA Олександром Повєткіним. Про це в коментарі Boxingscene.com заявив промоутер Рахмана Грег Коен.

“Рахман – офіційний претендент на бій з Повєткіним, – сказав Коен, – і росіянин вже проводив один добровільний захист титулу проти Седріка Босвелла. У нас є лист від WBA, в якому чітко сказано, що бій Повєткін – Рахман має відбутися до 27 лютого. Єдиний варіант, при якому Повєткін може зустрітися з Хуком – якщо ми дамо свою згоду на цей бій. А ми не збираємось цього робити”.

Але не треба сприймати слова Коена занадто буквально – скоріш за все, команда Рахмана просто торгується за суму відступних, які буде заплачено американцеві, і після кількох жорстких заяв Рахман та його промоутер таки дадуть свою згоду на бій Повєткін – Хук. Залежатиме все від суми відступних – якщо вона задовольнить команду американця, то бою Повєткін – Хук нічого не загрожуватиме. 

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.