Калле Зауерланд: Бій Повєткін – Хук стане блокбастером року

Калле Зауерланд

Калле ЗауерландПромоутер росіянина Олександра Повєткіна та німця Марко Хука Калле Зауерланд прокоментував досягнення домовленості між цими боксерами про проведення поєдинку 25 лютого.

“Цей бій, без сумніву, стане блокбастером року в надважкій вазі, – сказав Зауерланд, – два справжніх гладіатора з відмінною силою та швидкістю зійдуться у рингу”.

Генеральний менеджер Sauerland Events Кріс Майєр також вважає, що це буде дуже цікавий поєдинок. “Я радий, що нам вдалося втілити в життя мрію Марко про бій за титул чемпіона світу, але цей поєдинок буде дуже важким для обох з них”, – сказав Майєр.

А от сам Марко Хук переконаний в тому, що йому під силу стати першим німецьким чемпіоном світу (навіть якщо з приставкою “регулярний”) в надважкій вазі за останні 80 років.

“Я хочу зробити те, чого не вдавалося зробити жодному німцю з часів Макса Шмеллінга – стати чемпіоном світу в надважкій вазі, – сказав Хук, – я дуже мотивований, і віддам всі свої сили для досягнення цієї цілі”.

Нагадаємо, що бій Олександр Повєткін – Марко Хук відбудеться 25 лютого в Штутгарті.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.