Ворд переміг Фроча зі зламаною рукою

Руки Ворда після бою з Фрочем

Руки Ворда після бою з ФрочемДетальне медичне обстеження, яке було проведено 22 грудня і включало в себе МРТ, виявило у чемпіона світу за версіями WBC та WBA в другій середній вазі Андре Ворда (25-0, 13 КО) перелом лівої руки в двох місцях. Сам боксер стверджує, що він отримав це пошкодження ще за 10 днів до бою з Фрочем під час спарингу з Дафіром Смітом, але вирішив не переносити бій з британцем вдруге, бо поєдинок вже переносився одного разу через розсічення Ворда, також отримане ним в спарингу.

“Ми приїхали в Антлантік-Сіті за 10 днів до бою, і я проводив спаринг з Дафіром Смітом, – каже Ворд, – Після одного з моїх ударів, який влучив в лоб Сміта, я відчув що з моєю рукою щось не так. Потім вона почала сильно боліти, і ми пішли до лікаря, який, зробивши рентген, сказав, що перелому немає, є лише сильний забій. До бою рука сильно боліла, але в мене не було іншого вибору, як виходити в ринг. На початку поєдинку з Фрочем завдяки адреналіну я не відчував болю, але після шостого раунду біль повернувся і він був настільки сильним, що такого я ще не відчував в моєму житті. Біль наче проходив крізь все моє тіло аж до п’ят. Саме тому після бою я сказав, що це незвичайна перемога – я показав трохи мужності в рингу, чи не так?”

Нагадаємо, що бій Андре Ворда проти Карла Фроча завершився впевненою перемогою Ворда одноголосним рішенням суддів. 

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.