Ісмаїл Сіллах: З Паскалем готовий битися навіть в Канаді

Ісмаїл Сіллах

Ісмаїл СіллахУкраїнський напівважковаговик Ісмаїл Сіллах в інтерв’ю Eastsideboxing.com дав відповідь канадцеві Жану Паскалю та його промоутеру Айвону Мішелю, які натякнули, що бій з українцем їх не особливо цікавить.

“Не можна ховатися від мене вічно, – сказав Сіллах, – я – некоронований чемпіон, і всі хлопці, що зараз знаходяться на вершині, хочуть уникати мене якомога довше, поки я ще не прибрав контроль над дивізіоном в свої руки. Я це розумію. Але, врешті-решт, хтось же має набратися сміливості й сказати: “Я боєць, я готовий битися з тобою”? Паскаль, і ти, і я молоді, ми обидва знаходимось у розквіті своїх сил, тож давай покажемо всьому світові, хто з нас кращий. Заради цього бою я навіть готовий приїхати до Канади. Жане, невже ти збираєшся два роки проводити бої зі слабшими суперниками замість поєдинку зі мною? Я звертаюсь до тебе, як до бійця. Я знаю, що твоя команда дбає про твою безпеку, але хіба ти не наберешся сміливості прийняти мій виклик?”.

Нагадаємо, що згідно з рішенням WBC, Ісмаїл Сіллах та Жан Паскаль повинні зустрітися у відбірковому поєдинку за звання офіційного претендента на титул чемпіона світу.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.