Сол Альварес може зустрітися з Мослі або Кірклендом

Сол Альварес

Сол АльваресЧемпіон світу за версією WBC в першій середній вазі Сол Альварес (39-0-1, 29 КО) проведе свій наступний бій 21 квітня. Як повідомляє notifight.com, суперником Альвареса в цьому бою може стати знаменитий Шейн Мослі (46-7-1, 39 КО), або офіційний претендент за версією WBC Джеймс Кіркленд (30-1, 27 КО).

Якщо суперником Альвареса дійсно стане хтось з цих двох боксерів, то квітневий бій стане найсерйознішим випробуванням в його кар’єрі. Джеймс Кіркленд хоч і має “скляне” підборіддя, зате сам володіє дуже потужним ударом, хорошою технікою і в завжди дуже активний у рингу. А Шейну Мослі вже 40 років, він не перемагав у жодному зі своїх трьох останніх боїв (дві поразки та одна нічия), і зараз від нього залишилась лише бліда тінь того боксера, який перемагав Де Ла Хойю та Варгаса. Але навіть така версія Мослі набагато краща за всіх попередніх суперників Альвареса.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.