О’Ніл Белл здобув першу перемогу за останні шість років

О'Ніл Белл

О'Ніл БеллКолишній абсолютний чемпіон світу в першій важкій вазі О’Ніл Белл (27-4-1, 25 КО) нарешті  перервав свою серію невдач, яка складалась з трьох поразок поспіль. Всього 58 секунд знадобилося Беллу для перемоги у поєдинку поєдинку з Ріко Кейсоном (17-21, 5 КО) – за цей час Кейсон двічі встиг побувати на помості рингу, і друге падіння стало для нього останнім в цьому бою.

Відзначимо, що перемога над Кейсоном стала для Белла першою за майже шість останніх років – він не перемагав з 7 січня 2006 року, коли нокаутував в десятому раунді француза Жана Марка Мормека. Після тієї перемоги Белл провів лише три поєдинки до бою з Кейсоном – спочатку він програв Мормеку одноголосним рішенням суддів у матчі-реванші, а після поразки від поляка Томаша Адамека технічним нокаутом у восьмому раунді Белл на три роки пішов з боксу. В червні цього року Белл невдало повернувся у ринг – він не зміг протриматись й двох раундів у поєдинку з американським ветераном Річардом Холлом.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.