Андре Ворд переміг Карла Фроча

Андре Ворд

Андре ВордЧемпіон світу за версією WBA в другій середній вазі, американець Андре Ворд (25-0, 13 КО) додав до своєї колекції ще й пояс WBC, здобувши переконливу перемогу над британцем Карлом Фрочем (28-2, 20 КО).

Вже з перших хвилин бою стала помітною перевага Ворда в швидкості руху, а особливо – в швидкості прийняття рішень. Ворд весь час ставив британця в глухий кут своїми нестандартними діями – він постійно змінював дистанцію, темп, напрямок руху, а одного разу навіть змінив стійку – десь хвилину він боксував у стійці шульги.

Ворд повністю преважав Фроча на будь-якій дистанції – він був точнішим і в дальньому, і в середньому, і в ближньому бою. Від поразки британця міг врятувати лише нокаут, але Ворд впевнено котнролював ситуацію, лише час від часу пропускаючи одиночні удари.

Після закінчення бою Ворд переможно здійняв руки догори, а Фроч похнюплено пішов у свій куток. Він знав, що програв, і, мабуть, для нього самого стали несподіванкою рахунки на двох суддівських картах – який бій дивилися двоє суддів, що віддали перевагу Ворду з перевагою лише в два очка (115:113) – невідомо, а от рахунок третього судді (118:110 на користь Ворда) повністю відображав ситуацію на рингу.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.