Нужненко та Плотников також перемогли в Києві

Юрій Нужненко

Юрій НужненкоВ андеркарті бою Макса Бурсака з Лаатеквеі Хаммондом відбулось ще декілька достатньо цікавих поєдинків.

Колишній чемпіон світу за версією WBA в напівсередній вазі Юрій Нужненко (31-2-1, 14 КО) переміг узбека Адхама Назарова (4-5, 2 КО) одноголосним рішенням суддів.

Львів’янин Віктор Плотников (27-1, 13 КО), який також виступає в напівсередній вазі, здобув перемогу технічним нокаутом у восьмому раунді над грузинським боксером Михіїлом Куцішвілі (19-16, 5 КО). Протягом всього поєдинку Плотников володів помітною перевагою, а наприкінці восьмого раунду притис Куцішвілі до канатів і почав осипати його градом ударів з обох рук, змусивши рефері втрутитись і зупинити бій.

Український боксер першої важкої ваги Віталій Невеселий (12-0, 7 КО) здобув перемогу технічним нокаутом в шостому раунді над грузином Паатою Берікашвілі (11-13-1, 5 КО), а Дмитро Нікулін (23-1, 8 КО), що виступає у першій середній вазі, переміг одноголосним рішенням суддів Миколу Коренєва (2-12, 0 КО).

Ще у двох поєдинках цього боксерського вечора переможців виявлено не було – несподівано важким для львів’янина Кості Ровенського (17-0-2, 4 КО) виявився поєдинок з узбеком Файзулло Ахмедовим (10-10-1, 5 КО), а Олександр Червяк (9-2-1, 3 КО) теж доволі несподівано не зміг перемогти грузинського боксера Георгі Тедорашвілі (9-6-3, 5 КО). Обидва ці поєдинки завершились внічию.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.