Антоніо Тарвер: Рой Джонс, напевно, ще вірить в Санта-Клауса

Антоніо Тарвер

Антоніо ТарверКолишній абсолютний чемпіон світу в напівважкій вазі та діючий чемпіон світу за версією ІВО в першій важкій вазі Антоніо Тарвер (29-6, 20 КО) прокоментував заяву свого давнього суперника Роя Джонса про те, що він хоче провести четвертий бій з Тарвером.

“Джонс, напевно, все ще вірить в Санта-Клауса, – сказав Тарвер в інтерв’ю On The Ropes Radio, – але насправді Санта-Клауса не існує, тому це бажання Джонса ніколи не здійсниться. Звичайно, він хоче зустрітися зі мною знову, але не думаю, що хтось заплатить за те, щоб подивитись цей бій, та й в спортивному плані такий бій був би кроком назад для мене. В нас були три чудових поєдинки, але зараз це вже історія. А я не хочу озиратись назад, я хочу дивитись в майбутнє”.

Нагадаємо, що Рой Джонс та Антоніо Тарвер тричі зустрічалися у рингу – в першому бою, який відбувся в 2003-му році, перемогу рішенням більшості суддів здобув Джонс, в другому (2004 рік) Антоніо Тарвер сенсаційно нокаутував Роя, якого на той час багато хто вважав непереможним, а в третьому (2005 рік) перемогу знову здобув Тарвер – цього разу, одноголосним рішенням суддів.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.