WBC: Хопкінс має зустрітися з Доусоном, а Чавес – з Мартінесом

Бернард Хопкінс

Бернард ХопкінсЗгідно з постановою WBC, чемпіон світу за цією весією в напівважкій вазі Бернард Хопкінс має ще раз зустрітися з Чедом Доусоном. Нагадаємо, що перший бій цих боксерів, який проходив у жовтні, був визнаний таким, що не відбувся (no contest), тому обидва боксери зберегли свої позиції у рейтингу WBC – Хопкінс залишився чемпіоном, а Доусон – офіційним претендентом. Кілька днів тому Хопкінс заявив, що не збирається битися з Доусоном вдруге, а хоче зустрітися з чемпіоном світу за версією IBF в другій середній вазі Лучіаном Буте, тому цілком вірогідно, що Бернард відмовиться від свого титулу в напівважкій вазі.

Ще одна постанова WBC стосується чемпіона світу в середній вазі Хуліо Сезара Чавеса-молодшого – в своєму настпуному поєдинку він має обов’язково зустрітися з володарем “Діамантового” поясу WBC в цій же вазі, агрентинцем Серхіо Мартінесом. Тепер Чавес може провести бої з Марко Антоніо Рубіо (який було попередньо заплановано на лютий) та Мігелем Котто лише в тому випадку, якщо його промоутеру Бобу Аруму вдасться домовитись про це з промоутером Мартінеса Лу ДіБеллою.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.