Макс Бурсак: Перемога однозначно буде за мною

Макс Бурсак

Макс Бурсак

Інтерконтинентальний чемпіон за версією WBO в середній вазі Макс Бурсак (23-0-1, 9 КО) в інтерв’ю Elitboxclub.com розповів про свою підготовку до бою з ганійцем Лаатеквеі Хаммондом, який відбудеться 17 грудня.

“Підготовка завершена, – сказав Бурсак, – я важко працював на тренуваннях, і як результат – перебуваю в прекрасній фізичній і моральній формі. У суботу провели дуже якісний спаринг з Автанділом Хурцидзе. Можна сказати, це була генеральна репетиція перед титульними поєдинками – спаринг був наближений до реального бою: ті ж 12 раундів, причому перерви були не по хвилині, як в офіційних боях, а по півхвилини. Єдина різниця – ми не вкладалися в удари, адже цілі нокаутувати один одного не було, і на нас були шоломи і тренувальні рукавички. Спільна робота пройшла з обопільною користю, кожен з нас відпрацював те, що було потрібно саме йому – у нас же в обох бої на вихідних, але у мене 17 грудня у Києві, а в нього на наступний день в Запоріжжі. Після спарингу побажали один одному удачі в офіційних боях”.

“Доводилося чути розмови про те, що, мовляв, Хаммонд прийшов з напівсередньої ваги, а тому він мені не суперник, – продовжує Бурсак, – так от, до закінчення бою все це залишається лише розмовами і мене не розслабляє. Я достатньо досвідчений, так що усвідомлюю, що не можна недооцінювати суперника, особливо коли він входить до топ-15 світового рейтингу. Він володів різними титулами в трьох вагових категоріях, бився з трьома майбутніми чемпіонами світу, і для нього бій зі мною – шанс потрапити в десятку кращих середньоваговиків та незабаром вийти проти чинного чемпіона світу. Можна собі уявити, як він буде налаштований. Але все це не буде мати ніякого значення – перемога однозначно буде за мною. Дуже хочу порадувати глядачів достроковою перемогою. Постараюся покінчити з ним у першій половині бою”.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.