Антоніо Тарвер: Я готовий ще раз шокувати світ

Антоніо Тарвер

Антоніо ТарверКолишній абсолютний чемпон світу в напівважкій вазі та діючий чемпіон світу за версією ІВО в першій важкій вазі Антоніо Тарвер (29-6, 20 КО) в інтерв’ю Fighthype.com поділився своїми планами на майбутнє.  

Ось що сказав Тарвер:

Про Дєніса Лєбєдєва:
“Цей хлопець – всього лишень “тимчасовий” чемпіон, ось в чому проблема. Перемога над ним не додасть в мою колекцію ще один пояс. Я хочу битися тільки зі справжніми чемпіонами, щоб мати змогу об’єднати титули. Хоча якщо мені добре заплатять, я погоджусь на бій з Лєбєдєвим. Але знаєте що? Люди Лєбєдєва притихли останнім часом, я щось не чую від них викликів на бій. Я не уникатиму цього поєдинку, і якщо промоутери росіянина думають, що я буду в такій же поганій формі, як Рой Джонс чи Джеймс Тоні, то вони глибоко помиляються”.

Про перехід в надважку вагу: “Жоден боксер першої важкої ваги не може витримати моїх ударів – я нокаутую будь-якого крузера. Взаглі я планую провести ще один бій в першій важкій вазі, а потім перейду в супертяжі. Я хочу зустрітися з Кличками та Повєткіним. Їм треба зустрітися з таким бійцем, як я, у якого просто неймовірний боксерський інтелект, у якого значно кращий захист, ніж у них самих. 2012-й стане моїм роком – ще один бій у крузервейті, а потім я перейду в надважку вагу і знову шокую весь світ”.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.