IBF ще не давала згоди на проведення бою Кличко – Мормек

Незважаючи на те, що бій Володимир Кличко – Жан Марк Мормек вчора офіційно було перенесено на 3 березня, IBF ще не давала санкції на проведення цього поєдинку.

Як повідомила в ексклюзивному коментарі нашому сайту Директор IBF зі зв’язків з громадскістю Джанетт Салазар, голосування Ради директорів IBF з приводу надання Володимиру Кличку права на “винятковий захист титулу” ще не відбувалося. 

За неофіційною інформацією, команда Володимира Кличка змогла переконати функціонерів IBF у тому, що українець має отримати право на “винятковий захист титулу”, і голосування Ради директорів лише має юридично зняти всі питання стосовно цієї ситуації.

Єдине питання, яке не викликає жодних сумнівів, це те, що в разі перемоги над Мормеком Володимир має обов’язково зустрітися з Тоні Томпсоном протягом дев’яноста днів, і в разі, якщо якісь обставини завадять Володимиру чи Мормеку вийти у ринг 3 березня, другий раз права на “винятковий захист титулу” українцеві не надаватимуть.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.