Фредді Роач: В нас вже є план на бій з Мейвезером

Фредді Роач

Фредді РоачТренер знаменитого філіппінця Менні Пак’яо (54-3-2, 38 КО) Фредді Роач в інтерв’ю Boxingtalk.com розповів, як буде йти підготовка Пак’яо до бою з Мейвезером, якщо сторонам все ж вдасться домовитись про цей супербій.

“Робити прогнози на бій Пак’яо з Мейвезером, входячи з останнього бою Менні проти Маркеса, невірно, – каже Роач, – Так, Флойд теж любить працювати на контратаках, як і Маркес, але їх стилі дуже відрізняються. Маркес діє менш обережно, він частіше ризикує”.

“В нас вже є непоганий план на бій з Мейвезером, – продовжує Роач, – нам треба буде підшукати спаринг-партнерів, схожих на Флойда, і зробити це буде нелегко. Ми будемо готуватися до його контратакуючого стилю і до швидкості, яка не менша, а може й більша, ніж у Менні. Але й у Флойда є свої слабки сторони, є помилки, яких він припускається знову й знову. Крім того, в нього завжди були певні проблеми в боях з шульгами та швидкими боксерами”.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.