Денні Вільямс: Найважчим суперником в моїй кар’єрі був Віталій Кличко

В інтерв’ю BoxRec News британський супертяж Денні Вільямс розповів, чому він вирішив завершити свою кар’єру, яких помилок він би не став повторювати, а також згадав про найяскравіші моменти своєї кар’єри – бої з Майком Тайсоном, Віталієм Кличком та Марком Поттером.

Я давно знав, що мої кращі роки залишились позаду, – починає Вільямс, – пам’ятаю, як я дивився в запису свій бій проти Костянтина Айріха – наскільки ж я погіршився вже тоді! Я не міг повірити своїм очам – я виглядав в мільйон разів гірше, ніж в другому бою з Джуліусом Френсісом та в поєдинку з Тайсоном.

Бій з Айріхом відбувся багато років тому. Чому ж ти тоді продовжив виступати й далі?

Я продовжував битися тому, що я люблю бокс, і цей вид спорту став частиною мого життя. Бокс – це свого роду наркотик. Пам’ятаю, як в молодості я дивився бої Томмі Хірнса і думав: “Чому ж ти не йдеш з боксу, твоя кар’єра закінчена, і це всім очевидно!” А потім я сам опинився в подібному становищі.

Нещодавно на каналі Sky показували документальний фільм про Майкла Вотсона, Пола Інгла та Спенсера Олівера. Всі вони зазнали дуже серйозних ушкоджень у рингу і ледь не померли. І всі вони сказали, що якби у них була можливість ще раз вийти у ринг, вони б це зробили. Ось який наркотик цей вид спорту – бокс.

Поразка від Лейфа Ларсена посприяла твоєму рішенню про завершення кар’єри?

Так, в мене більше не залишилось мотивації. Я знаю, що не зможу завоювати чемпіонські пояси. Я люблю бокс, але мій останній бій показав, що я більше не можу тримати удари, а отже для мене немає сенсу продовжувати кар’єру.

Ти не збираєшся повернутися в бокс в якійсь іншій якості? Які взагалі твої плани на майбутнє?

Боюсь, що якщо я знову опинюсь в боксерському залі навіть в якості тренера, мене знову потягне на ринг. Тому я не збираюсь пов’язувати своє майбутнє з боксом. Я хочу стати тілоохоронцем, і пов’язати своє життя з цією професією.

Можеш назвати найкращі моменти своєї кар’єри?

Це, без сумніву, бій з Майком Тайсоном – я зміг перемогти видатного бійця. Звісно, я прекрасно розумію, що проти молодого Тайсона я б не протримався б і раунду, але навіть просто опинитися у рингу з таким легендарним бійцем вже стало найвизначнішим моментом моєї кар’єри.

Також я можу відзначити свою перемогу нокаутом над Марком Поттером, коли в мене було вивихнуте плече. Я боксував з однією рукою, і здобути перемогу з такою важкою травмою не вдавалося жодному боксеру в історії.

А найгірші моменти?

Поразка від Одлі Харрісона було дійсно спустошливою, тому що я переміг його в першому бою, а на другий погодився за п’ять днів до бою, замінивши Метта Скелтона. Мені не треба було погоджуватись на той бій. Також можу відзначити поразку від Дерека Чісори, через те, що я  не зміг скласти йому жодної конкуренції у рингу.

Про що ти найбільше жалкуєш? Що б ти зробив по-іншому?

Одна з найбільших моїх помилок, це те, що коли мені запропонували бій з Віталієм Кличком, я одразу ж погодився. Віталій тоді був найкращим супертяжем у світі. Девід Хей, наприклад, теж отримав пропозицію від Віталія та Володимра, але не погодився битися з жодним з них. Замість цього він провів бій з Валуєвим і переміг його. Якби він одразу погодився на бій з Віталієм, він міг би ніколи не стати чемпіоном світу в надважкій категорії. Це все питання правильного вибору, і тепер я думаю, що якби я провів тоді бій з іншим чемпіоном, скажімо, Джоном Руїзом чи Хасимом Рахманом, то я міг би після завершення своєї кар’єри говорити, що мені вдалося стати чемпіоном світу.

Ще однією моєю помилкою було те, що часто я погоджувався на бої за дуже короткий термін, знаходячись в поганій формі.

Хто був найважчим суперником в твоїй кар’єрі?

Без сумніву, Віталій Кличко. Його стиль такий незручний! Знаєте, дивишся на нього – і зі сторони він не виглядає так вже й добре. Ти дивишся на Мейвезера й думаєш: “Вау, як же він чудово боксує!” Зі сторони Віталій виглядає повільним, незграбним, неповоротким. Але коли ти опиняєшся з ним у рингу, ти розумієш, що він дуже хороший боксер. Його удари такі болючі, що кожного разу, коли вони влучають в тебе – наче шматок сталі вдаряє тебе по обличчю. Він дуже хороший боксер.

А хто б’є сильніше – Кличко чи Тайсон?

Тайсон б’є значно сильніше. Не дивно, чому у Віталія не так багато нокаутів в першому раунді – його удари дуже болючі, але він не може нокаутувати будь-кого одним ударом. А от Тайсон – кожного разу, як його удар влучає в тебе, твоя голова затуманюється, і ти не знаєш, де знаходишся. Йому не вистачило лише одного удару, щоб добити мене, і то тільки через те, що кращі його роки вже були далеко позаду. Кожен удар Тайсона може відправити тебе в глибокий нокаут, а удари Віталія – це тільки біль, біль і ще раз біль. Жахливий біль.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.