IBF: Кличко має битися з Томпсоном

Володимир Кличко

Володимир КличкоЯк відомо, вчора менеджер братів Кличків Бернд Бенте заявив, що бій з Володимира з Мормеком планують перенести на 3 березня наступного року. Однак цьому може завадити рішення Міжнародної Федерації Боксу (IBF) про те, що Кличко-молодший має захистити свої титули проти офіційного претендента за версією IBF Тоні Томпсона до 10 березня.

Щоб роз’яснити це питання з перших вуст, ми звернулися з офіційним листом до Директора IBF зі зв’язків з громадськістю, пані Джанетт Салазар. Пані Салазар повідомила нам, що рішення IBF залишається в силі, і на сьогоднішній день Володимир має зустрітися з Тоні Томпсоном до 10 березня наступного року. 

Однак команда українського боксера може звернутися з так званою “Заявкою на винятковий захист титулу” до Ради Директорів IBF. Якщо така заявка надійде, рішення про дозвіл на бій з Мормеком прийматиметься на голосуванні Ради Директорів.

Також пані Салазар повідомила нам, що поки що команда Володимира Кличка не зверталася з такою заявкою на адресу IBF, але юристи українського боксера сьогодні вже були повідомлені про процедуру отримання права на проведення виняткового захисту титулу.

За розвитком подільших подій слідкуйте на нашому сайті.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.