Віталій Кличко: Намагаюся по-максимуму погодитись на всі вимоги Хея

Чемпіон світу за версією WBC в суперважкій вазі Віталій Кличко в інтерв’ю газеті “Сегодня” розповів про ситуацію з боєм Володимира проти Мормека, а також про свої переговори з Девідом Хеєм.

“Володимир ніколи навіть і не думав, що в нього можуть бути такі проблеми зі здоров’ям, – каже Віталій, – Камінь видалили, але пішло запалення. Лікували великою кількістю антибіотиків, тому не було сенсу ризикувати і виходити на бій з Мормеком”.

“У Володимира є купа боксерських ліцензій, – продовжує старший Кличко, – як європейських країн, так і штатів США. Щоб їх отримати, потрібно пройти дуже серйозний медогляд. По собі знаю, проходив. Він схожий на медогляд космонавтів. Але жодні аналізи, ніколи не показували, що у Володимира такі проблеми зі здоров’ям. Від подібного ніхто не застрахований. Приміром, легенда німецького футболу Франц Беккенбауер уже разів чотири звертався до медиків з подібною проблемою “.

Сам же Віталій зараз веде переговори про бій з Девідом Хеєм, і готовий йти на поступки британцеві для того, щоб той погодився на цей бій.

“Йдуть переговори, – говорить Віталій, – Я намагаюся по-максимуму погодитися на всі вимоги, які висуває Хей. Це стосується, не тільки гонорару, але й, припустимо, таких дрібниць, як вибір рукавичок. Хоча раніше, рукавички вибирав завжди чемпіон. Для мене дуже важливий цей бій. думаю, найближчим часом дам відповідь, відбудеться поєдинок з Хеєм, чи ні. Якщо домовимось, то за датою він буде трохи пізніше, ніж 3 березня”.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.