Хеленіус переміг Чісору

Роберт Хеленіус

Роберт ХеленіусФінський супертяж Роберт Хеленіус (17-0, 11 КО) здобув надзвичайно важку (дехто навіть скаже – суперечливу) перемогу над британцем Дереком Чісорою (15-2, 9 КО), а з нею й титул чемпіона Європи.

З самого початку бою стало зрозуміло, що Чісора підійшов до цього бою в набагато кращій формі, ніж до поєдинку з Тайсоном Ф’юрі. Чісора був набагато більш сфокусованим, набагато активнішим, швидшим, агресивнішим, ніж в тому бою. І Хеленіусу довелося нелегко – Чісора раз за разом проходив на ближню дистанцію, де він діставав голову Роберта дуже важкими хуками та аперкотами. Не забував Дерек і про роботу по корпусу, що теж завдавало серйозних труднощів його супернику. Але й Хеленіус неодноразово діствав голову Чісори важкими лівими хуками та правими аперкотами.

Як і попередній бій Хеленіуса з Сергієм Ляховичем, поєдинок з Чісорою теж вийшов надзвичайно видовищним – часом боксери просто стояли в центрі рингу і обмінювались дуже важкими ударами, настільки важкими, що доводилось просто дивуватись, як вони тримають всі ці удари. Особливо цікавими вийшли шостий та дванадцятий раунди – ці раунди можна сміливо вважати кандидатами на звання “Раунд року”.

Загалом же бій пройшов у рівній боротьбі, можливо, з зовсім незначною перевагою Чісори. Тому британцеві важко було розраховувати на перемогу рішенням суддів, адже бій проходив на батьківщині Хеленіуса – в Фінляндії. І хоча думки суддів стосовно переможця бою розділилися, перемога все ж дісталася фінському боксеру – один суддя віддав перемогу Чісорі з рахунком 115:113, а двоє інших – з таким же рахунком Роберту Хелеленіусу.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.