Сенсація! Радник Пак’яо розповів про деталі перемовин з Мейвезером

Друг та фінансовий радник Менні Пак’яо Вакі Салуд в інтерв’ю філіппінським ЗМІ розповів, в якій стадії знаходяться перемовини між командами Пак’яо та Мейвезера.

“Я на 80% впевнений, що бій Пак’яо з Мейвезером відбудеться, – каже Салуд, – переговори між ними велися завжди. Чи хтось думає, що поєдинок, який принесе стільки грошей, може не відбутися?”

Також Салуд першим привідкрив завісу перемовин з Флойдом Мейвезером:

“Головна вимога, яку ставить Мейвезер – це те, щоб в контракті було прописано обов’язкове проведення матчу-реваншу, – каже Салуд,- а якщо перший бій виявиться рівним, то Мейвезер хоче, щоб було не два, а три поєдинки з Пак’яо. Але в будь-якому випадку Мейвезер погодиться на бій з Менні – просто дуже важко відмовитись від такої привабливої в фінансовому плані пропозиції. Адже загальний прибуток Флойда за бій з Пак’яо складе близько 100 мільйонів доларів”.

Салуд розсміявся над заявами Мейвезера та близьких до нього американських журналістів про те, що перемовини з Пак’яо насправді не ведуться.

“Це блеф, – каже Салуд, – це все робиться для того, щоб привернути побільше інвесторів до цього бою. І, знаєте, така тактика дійсно ефективна – інвестори “клюють” на цей блеф. На даний момент вже зібрано по 75 мільйонів доларів для кожного з бійців”.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.