Монті Барретт: Я готовий приїхати в Нову Зеландію і ще раз побити Туа

Монті Барретт

Монті БарреттАмериканський супертяж Монті Барретт, допінг-проби якого в другому бою з Девідом Туа дали позитивний результат, готовий прийняти виклик Туа і провести з ним третій бій.

“Я ніколи не був шахраєм, – прокоментував Барретт заяву Туа, – я провів 125 раундів спарингів, я пробіг незліченну кількість миль, я провів дуже багато годин в тренувальному процесі. Я вклав так багато роботи в підготовку до цього бою, і надрав Девідові зад чисто і чесно”.

“Туа все життя знаходив виправдання, – продовжує Монті, – він так і не зміг використати свій потенціал. І причина полягає не в заборонених препаратах, чи в його опонентах, а в ньому самому – він дуже лінивий і ніколи не викладається на тренуваннях”.

“Я готовий приїхати в Нову Зеландію, – каже Баррретт, – тренуватися весь час там, дозволяти Туа дивитися, як я тренуюсь, що я їм, які харчові добавки приймаю. І я знову надеру йому зад”.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.