Стас Мердов не зміг стати чемпіоном світу

Кріс Джон та Стас Мердов

Кріс Джон та Стас МердовКілька хвилин тому в австралійському Перті завершився поєдинок за титул Суперчемпіона світу за версією WBA в напівлегкій вазі між індонезійцем Крісом Джоном (46-0-2, 22 КО) та українцем Стасом Мердовим (32-8, 24 КО). На жаль, Стасові не вдалося стати ще одним українським чемпіоном світу.

Перший раунд двобою пройшов у позиційній боротьбі – Мердов працював джебом, Джон також діяв з дистанції. Однак одразу кинулась у вічі величезна перевага індонезійця в швидкості. Хоча за активність перевагу в цьому раунді можна було віддати Мердову.

В другому раунді Кріс Джон відправив Стаса в нокдаун важким ударом правою, а за кілька секунд до кінця раунду він ще раз потряс українця. Але Мердов зміг дотриматись до гонгу.

Третій раунд Мердов провів значно краще, ніж попередній, але він все одно залишився за Джоном, який кілька разів дістав українця важкими ударами.

Четвертий раунд Стас розпочав непогано – йому вдалося піймати свого суперника дуже важким аперкотом. Але останні дві хвилини раунду знову залишились за Джоном, який провів два хороших хука з обох рук.

Наступні п’ять раундів також пройшли за незначної переваги чемпіона, який був активнішим і мобільнішим, викидав більше ударів, хоча вони втратили свою гостроту, порівняно з початком бою. Мердову також деколи вдавалося влучати, але цього було замало, щоб записати раунди в свій актив.

Десятий раунд українець розпочав активніше, однак йому було дуже важко влучити в технічного індонезійця. А от Джон кілька разів спіймав Мердова хорошими комбінаціями, знову записавши раунд в свій актив.

На початку 11-го раунду Мердову нарешті вдалося провести хороший правий прямий, а через хвилину – лівий боковий. Цей раунд залишився за Мердовим

Розуміючи, що для перемоги йому потрібен нокаут, 12-раунд Мердов провів дуже активно, і на другій хвилині раунду йому навіть вдалось трохи похитнути Джона комбінацією, яка включала в себе правий аперкот та лівий хук. Кінцівка раунду теж залишилась за українцем, але всім було зрозуміло, хто переміг в цьому бою.

По закінченню поєдинку судді винесли свій вердикт – 116:111, 116:111, 115:112 на користь Кріса Джона.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.