Стас Мердов переважив Кріса Джона

Кріс Джон та Стас Мердов

Кріс Джон та Стас МердовВ австралійському Перті відбулась церемонія зважування учасників завтрашнього вечора боксу, в рамках якого відбудутьсядва титульні поєдинки. Учасники центрального бою вечора, австралієць Денні Грін та діючий чемпіон світу за версією WBC в першій важкій вазі, поляк Кшиштоф Влодарчик без проблем вписалися в рамки першої важкої ваги – під Гріном ваги зупинились на позначці 89,5 кг, а Влодарчик виявився на 800 г важчим.

Не менш впевнено вклалися у рамки напівлегкої ваги і учасники іншого чемпіонського поєдинку – бою за титул суперчемпіона за версією WBA, діючий володар цього титулу Кріс Джон з Індонезії та українець Стас Мердов. Стас, який представляє донецьку промоутерську компанію Union Boxing Promotions, показав вагу 57,1 кг, що всього на 200 г більше, ніж у його суперника – Кріса Джона.

Зазначимо, що читачі нашого сайту завтра першими в Україні зможуть дізнатися результат бою Стаса Мердова з Крісом Джоном.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.